Plavky- farebná typológia plaviek podľa pokožky a farby vlasov

Plavky- farebná typológia plaviek podľa pokožky a farby vlasov

- in novinky
2243
Komentáre vypnuté na Plavky- farebná typológia plaviek podľa pokožky a farby vlasov

Leto sa neodvratne blíži

Hoci sa to možno nezdá, ale plavková sezóna je pomaly za dverami. Preto by sme nemali nákup letného oblečenia odkladať, aby nás horúce dni nenašli nepripravených. Platí to najmä o dámskych plavkách, ktoré sú viac-menej srdcovou záležitosťou každej ženy. Netreba sa pravdepodobne pýtať, z akého dôvodu je to tak. Plavky totiž odhaľujú oveľa viac ako iné kúsky oblečenia. Preto by sme ich výberu mali venovať dostatok času a maximálnu pozornosť.

Ženy sú už povestné tým, že večne sú nespokojné so svojou postavou a vždy si nájdu na sebe nejakú nedokonalosť či chybičku krásy. Ale netreba vešať hlavu-ak si plavky správne vyberieme, tak všetky nedostatky našej postavy razom zmiznú a zvýraznia sa tak naše prednosti. Viete, ako vybrať tie pravé?

Dbajte nielen na svoju postavu, ale aj farbu

Ak ste už konečne našli plavky, ktoré Vám dokonale sadnú podľa Vašej postavy, mali by ste vedieť aj to, či sa svojou farbou hodia k Vašej pokožke a sfarbeniu vlasov. Nie totiž každá farba sa hodí k farbe pokožky alebo vlasom. Ponúkame Vám niekoľko rád, ako dosiahnuť úplnú dokonalosť.

Červené, živé a teplé odtiene sú výsadou plavovlasých a hnedovlasých žien. Ak ste hnedovláska s opálenou pokožkou, tak Vašou farbou by mala byť žltá a ružová. Majiteľky svetlej pokožky, blondínky alebo červenovlásky by mali vsadiť na zelenú alebo ružovú farbu plaviek, ale vyhýbať sa oranžovej a žltej farbe.

Dokonalosť, krása, elegancia

Byť krásnou, príťažlivou a sexy v dámskych plavkách nie je vôbec ťažké, ak vsadíme na tie správne plavky. Možno nás to bude stáť viac času a peňazí, ale konečný výsledok nesklame. Na trhu je dnes veľké množstvo dámskych plaviek-rôzne modely, strihy, vzory, farby, značky i cenové relácie. Niekedy sa doslova strácame v tomto plavkovom raji, ale napokon si tie pravé plavky nájdu cestičku k nášmu srdcu.

Za všetky dámske plavky možno spomenúť plavky Fantasy, ktoré sú u žien veľmi obľúbené vďaka svojej kvalite, príjemnému materiálu, zaujímavými strihmi, vzormi a farebným prevedením. Majiteľky plaviek Fantasy milujú leto a dokážu si vychutnávať príjemné okamihy naplno. Ak ešte nemáte túto obľúbenú a čoraz viac žiadanú značku plaviek vo svojom šatníku, možno práve teraz nastal čas na zmenu! Plavky Fantasy Vás rozhodne nesklamú!

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou