Tipy na módne vianočné darčeky pre mužov

Tipy na módne vianočné darčeky pre mužov

- in všetky
3520
0

Ak ste si doteraz lámali hlavu nad tým, čo pod vianočný stromček, nemusíte sa ďalej trápiť. V predchádzajúcom článku sme sa pozreli na najnovšie módne vychytávky, ktoré sú ideálnym darčekom pod stromček pre nežné pohlavie. Teraz vám prinášame tipy na darčeky pre pánov. Pripravte pre svojho blízkeho trendy Vianoce a ponožky a vodu po holení nechajte tento rok v obchode.

 

Pre manžela

Módni návrhári a štylisti sa túto zimnú sezónu zhodli – hitom sú svetre s geometrickými vzormi. Dominujú farby šedá, zelená a modrá. Vzory ako pásiky, štvorce, kosoštvorce, no v zásade minimalizmus. Postarajú sa o mladistvý a trendy look pre vašu drahú polovičku. Nie je pravdou, že sveter je vianočné klišé. Pokiaľ vyzerá tak, ako napríklad tieto na fotografii, slovo klišé nie je na mieste.

 

Pre priateľa

Kockovaný vzor je nadčasový a pravdepodobne nesmrteľný. Momentálne hrá prím. Vyzerá štýlovo a hodí sa na každodenné nosenie i na formálne príležitosti. Uvidíte, že v oblečení s kockovaným vzorom vynikne aj vaša druhá polovička a nebude mať nič proti. Obzrite sa napríklad po košeli. Pre tých odvážnejších a dychtivejších po aktuálnych módnych trendoch môžu byť skvelým darčekom kockované nohavice.

 

Pre brata

Mladšie ročníky majú vo svete módy povolené nosiť oblečenie s potlačou. Okrem iného potlačené kusy majú najradšej. Ak je motív navyše originálny či vtipný, o to lepšie. Ak s podobným kúskom oblečenia už nestretnú na ulici nikoho iného, máte vyhrané. Darček ako vyšitý. Preto sa poobzerajte napríklad po zaujímavom tričku na internete a nie v bežných obchodoch, v ktorých nakupujú všetci. S originálnou kolekciou prichádza túto zimu napríklad značka Zoot.

 

Pre kamaráta

Pánske tašky vo funkcii podobnej ako ženské kabelky sa stali módnou vychytávkou posledného obdobia a začína ich nosiť čoraz viac mužov. Zistili, že je to jednoducho praktickejšie, ako nosiť všetky veci po vreckách. Navyše pekná taška vyzerá dobre a dopĺňa celkový outfit price of tamiflu. Skúste jednu podarovať na Vianoce kamošovi a nechajte presvedčiť sa aj jeho, aký praktický a štýlový módny doplnok to môže byť.


Pre otca či pre svokra

Hitov zimnej sezóny je viacero. No za kráľa bol vyhlásený kabát. A čo je najlepšie, neboli ustanovené nijaké pravidlá, s čím kabát kombinovať, aké k nemu nosiť nohavice, či topánky. Tým pádom svojmu otcovi, alebo svokrovi zaručíte, že nech si oblečie ku kabátu čokoľvek, vždy bude vyzerať štýlovo. Existuje viacero druhov a strihov. My odporúčame strih klasický alebo kombinovaný s kožušinkou.

 

Na záver ešte jeden typ, ktorý sadne hocikomu. Čiapka patrí možno tiež ku klasickým vianočným darčekom, no momentálne je považovaná za štýlovú bodku a dodáva pánskemu outfitu iskru. Môže sa nosiť k hocičomu – ku klasickému kabátu aj ku svetru. Na strihu nezáleží, no in sú tmavšie farby.

 

FOTO:  © Kaspars Grinvalds / Dollar Photo Club

About the author

Leave a Reply

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou