Dámske šortky nie len na športovanie

Dámske šortky nie len na športovanie

- in Rady a tipy
787
Komentáre vypnuté na Dámske šortky nie len na športovanie
Dámske šortky nie len na športovanieDámske šortky nie len na športovanie

Pod pojmom dámske šortky si väčšina z nás predstaví dámske krátke nohavice, tzv. kraťasy, ktoré sa obliekajú najmä pri športových aktivitách. Pritom pojem dámske šortky znamená omnoho viac než si človek môže predstaviť. Na výber sú dámske šortky na cvičenie, elegantné dámske šortky, dámske šortky s vysokým pásom, šortky s pukmi, dámske šortky na gumu, džínové šortky, šortky s trakmi, tehotenské šortky, elastické dámske šortky a mnoho ďalších druhov.

Správne šortky na správnu príležitosť

Pri výbere tohto kúsku oblečenia je hlavným kritériom účel, na aký sa výber dámskych šortiek vzťahuje. V letnom období sú elegantné šortky častokrát súčasťou kostýmov. Napríklad v kombinácii s ľahkou blúzkou alebo dámskym tričkom tvoria ideálne biznis oblečenie. Naviac s vysokými topánkami vyčarujú z každej ženy bohyňu s opticky dlhými nohami. Ak obľubujete turistiku a výlety do hôr, určite vsaďte na tzv. bermudy. Ide o krátke nohavice tesne nad kolená, ktoré majú voľný strih, takže umožňujú akýkoľvek pohyb a zároveň sú pohodlnejšie než dlhé nohavice v letnom období.Dámske šortky nie len na športovanie

Pre odvážnejšie typy dám sú na trhu dámske rifľové šortky, ktoré nosia s veľkou obľubou najmä tínedžerky spolu so štýlovým tričkom a teniskami.  Pre menej odvážne typy sa hodia dámske capri šortky, ktorých dĺžka je tesne pod kolenami. Tento druh šortiek sa často využíva aj v kombinácii s dlhým dámskym tričkom alebo blúzkou. Do telocvične, na behanie alebo na hodiny jogy si vyberte pohodlné športové šortky, ktoré sú vyrobené z materiálov sajúcich pot alebo ľahké teplákové šortky. Možností výberu dámskych šortiek je naozaj neúrekom.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou