Nevesty dajte si záležať aby aj váš ženích na svadbe vyzerať čo najlepšie

Nevesty dajte si záležať aby aj váš ženích na svadbe vyzerať čo najlepšie

- in Rady a tipy
2236
Komentáre vypnuté na Nevesty dajte si záležať aby aj váš ženích na svadbe vyzerať čo najlepšie

Takmer každá nevesta už odmalička sníva o svojej rozprávkovej svadbe. V svadobný deň je tak logicky všetka pozornosť zameraná práve na nevestu a ženích ide akoby do úzadia. Spolu však tvoria jeden celok, preto netreba zabúdať ani na ženícha.

Pre nevesty je najdôležitejší výber svadobných šiat, no rovnako dôležité by malo byť aj oblečenie ženícha, aby medzi hosťami taktiež vynikal.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že to ma ženích pri výbere svadobného oblečenia jednoduché, no nie je oblek ako oblek. Svadba nie je maturita a oblek by nemal predstavovať len obyčajnú konfekciu, hlavne ak nemá ženích ideálnu konfekčnú postavu.

Už všeobecne sa ženíchovi venuje kratšia doba prípravy, avšak výber vhodného obleku nie je záležitosťou jedného dňa, hlavne v prípade najlepšej možnej voľby, ktorú predstavuje oblek šitý na mieru.

Prečo oblek šitý na mieru?

Ženích by mal v prvom rade svojim oblekom podčiarknuť slávnostnú atmosféru svadby a tiež sa odlíšiť od ostatných hostí. To dokonale rieši oblek šitý na mieru, ktorý je veľmi elegantný a originálny, teda jedinečný. Jednou z najväčších výhod obleku na mieru je tiež jeho komfort. Tým, že je na mieru, je vyrobený priamo pre postavu ženícha a zabezpečuje pocit pohodlia, čo sa odzrkadlí aj na celkovej svadobnej nálade, pretože ho má ženích oblečený takmer celý deň.

Pri výbere obleku šitého na mieru si taktiež vyberáte materiál a farbu, čím sa môžete dokonale zladiť s nevestou a štýlom svadby. Kvalita, pohodlie a jedinečnosť, vďaka ktorej sa nestane, že by mal niekto rovnaký oblek ako vy, za to v tak dôležitý deň ako je svadba určite stojí.

Na svadobnom obleku by ste nemali šetriť, pretože nedostatky ako sú dlhšie rukávy alebo príliš úzke či široké sako, je na prvý pohľad vidieť a tiež to nie je ani nič pohodlné, čo vám budú pripomínať aj svadobné fotografie a video.

Nezabúdajte ani na doplnky

Doplnky dotvárajú celok, preto tiež nezanedbávajte výber správnej košele, kravaty alebo motýlika, manžetových gombíkov ale aj ponožiek, topánok a pod.

Veľmi dobrým riešením je aj vesta, ktorá už sama o sebe odlišuje ženícha od hostí. Je vítaná hlavne v lete, keď môže ženích po obrade odložiť sako a zabávať sa len v košeli a veste. Dôležitá je aj správna pánska košeľa, ktorá by mala byť čo najkvalitnejšia, aby na nej nebolo vidno škvrny od potu. Košeľa by tiež mala mať dostatočnú dĺžku rukávov, ktoré by mali presahovať dĺžku rukávu saka. Aj topánky by mali ladiť s opaskom a netreba zabúdať ani na detaily ako je účes, vôňa a pod.

Na záver, svadobný deň je jedným z najvýznamnejších okamihov života a aj keď je prvoradý výber nevestiných šiat, po nich si treba dať záležať aj na výbere obleku pre ženícha, aby nezaostával ale tiež vynikal. Svadba stojí nemalé peniaze a predchádza jej množstvo plánovania, stresu a kríz, preto by ste si svoj svadobný deň mali užiť na plno a odštartovať tak spoločný manželský život v dobrej nálade.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou