Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

- in novinky
2002
Komentáre vypnuté na Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

Mať tak päť oblekov, už by ste nikdy nemuseli riešiť čo na seba. Večierok či párty? Pracovný pohovor? Rande alebo svadba? Nie je problém. S týmito typmi oblekov sa môžete vydať kamkoľvek.

Pánske obleky sú považované za základnú mužskú výbavu, ktorá nepodlieha času a zároveň je úplne potrebná na formálnych a spoločenských akciách od svadieb po tanečné plesy. Zamerajte sa na nadčasové, rafinované a sofistikované pánske obleky, ktoré prekonávajú sezónne trendy a sú absolútne multifunkčné, takže si s nimi nerobíte hanbu na žiadnej akcii.

Nadčasová modrá

Námornícka modrá, indigo a im podobné odtiene v kombinácii s klasickým strihom celého obleku je stávkou na istotu. Také pánske obleky patria medzi úplne univerzálne oblečenie, ktoré sa dá skombinovať s väčšinou vecí, ktoré už máte doma v skrini. Béžové nohavice a biela košeľa? Alebo džínsy? Skvelý nápad na schôdzku aj pracovný obed.

 

Idete na niečo slávnostnejšie? S nohavicami v rovnakom odtieni a kravate zabodujete. Starosti si nemusíte robiť ani s obuvou. Všetko od hnedej po čiernu je fajn. Páni, s modrou sa nemusíte obávať ani kritického oka svokry.

TIP: Elegantné modré obleky nájdete v e-shope Bolf.sk za skvelé ceny.

Čierna klasika

Hoci čierny oblek mnohí považujú za nudný, jedno sa mu uprieť nedá. Je veľmi elegantný, pôsobí honosne a v neposlednom rade aj zoštíhľuje siluetu, čo určite osloví tých, ktorí potrebujú schovať pivné brucho či silnejšie stehná. Hodí sa najmä na večerné akcie, kedy urobí fešáka z každého.

S klasickou bielou košeľou, čiernou hodvábnou kravatou a šnurovacími topánkami dosiahnete dokonalý vzhľad.

Šedá eminencia

Sivá je po čiernej ďalšou univerzálnou farbou, ktorá to svoje zvládne v kancelárii aj na svadbe. Nedajú na ňu dopustiť ani tí, ktorí si potrpia na eleganciu a dobrý vkus. Dá sa tiež kombinovať s ležérnejšími nohavicami, topánkami či vlneným kabátom na jar či jeseň.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou