Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

- in novinky
167
Komentáre vypnuté na Neviete čo na seba? Tieto pánske obleky by ste mali mať v šatníku

Mať tak päť oblekov, už by ste nikdy nemuseli riešiť čo na seba. Večierok či párty? Pracovný pohovor? Rande alebo svadba? Nie je problém. S týmito typmi oblekov sa môžete vydať kamkoľvek.

Pánske obleky sú považované za základnú mužskú výbavu, ktorá nepodlieha času a zároveň je úplne potrebná na formálnych a spoločenských akciách od svadieb po tanečné plesy. Zamerajte sa na nadčasové, rafinované a sofistikované pánske obleky, ktoré prekonávajú sezónne trendy a sú absolútne multifunkčné, takže si s nimi nerobíte hanbu na žiadnej akcii.

Nadčasová modrá

Námornícka modrá, indigo a im podobné odtiene v kombinácii s klasickým strihom celého obleku je stávkou na istotu. Také pánske obleky patria medzi úplne univerzálne oblečenie, ktoré sa dá skombinovať s väčšinou vecí, ktoré už máte doma v skrini. Béžové nohavice a biela košeľa? Alebo džínsy? Skvelý nápad na schôdzku aj pracovný obed.

 

Idete na niečo slávnostnejšie? S nohavicami v rovnakom odtieni a kravate zabodujete. Starosti si nemusíte robiť ani s obuvou. Všetko od hnedej po čiernu je fajn. Páni, s modrou sa nemusíte obávať ani kritického oka svokry.

TIP: Elegantné modré obleky nájdete v e-shope Bolf.sk za skvelé ceny.

Čierna klasika

Hoci čierny oblek mnohí považujú za nudný, jedno sa mu uprieť nedá. Je veľmi elegantný, pôsobí honosne a v neposlednom rade aj zoštíhľuje siluetu, čo určite osloví tých, ktorí potrebujú schovať pivné brucho či silnejšie stehná. Hodí sa najmä na večerné akcie, kedy urobí fešáka z každého.

S klasickou bielou košeľou, čiernou hodvábnou kravatou a šnurovacími topánkami dosiahnete dokonalý vzhľad.

Šedá eminencia

Sivá je po čiernej ďalšou univerzálnou farbou, ktorá to svoje zvládne v kancelárii aj na svadbe. Nedajú na ňu dopustiť ani tí, ktorí si potrpia na eleganciu a dobrý vkus. Dá sa tiež kombinovať s ležérnejšími nohavicami, topánkami či vlneným kabátom na jar či jeseň.

You may also like

Spodná bielizeň na sv. Valentína nemusí byť iba červená

Blíži sa 14. február, sviatok všetkých zamilovaných. Na