Nohavice a sukne: Čo si vybrať do práce?

Nohavice a sukne: Čo si vybrať do práce?

- in Rady a tipy
1802
Komentáre vypnuté na Nohavice a sukne: Čo si vybrať do práce?

Ak pracujete v kancelárskom, hotelovom, bankovom, úradnom alebo inom oficiálnom prostredí, musíte k tomu adekvátne prispôsobiť aj váš outfit.  Ten by sa mal odvíjať od dresscodu, ktorý stanovuje váš zamestnávateľ.

Sukne

S peknou a dlhou elegantnou sukňou určite nić nepokazíte. Sukňa sa dá prakticky skombinovať takmer s akýmkoľvek vrchným dielom a vždy budete pôsobiť dôstojne, upravene a elegantne, nech už pracujete kdekoľvek.

Dlhé nohavice

Dlhé dámske nohavice doslova vyžarujú pracovnú náladu a sú vhodné ako súčasť rôznych kostýmov. Viete ich skombinovať aj s nejakým praktickým sakom a následne vytvoriť outfit, s ktorým môžete viesť akúkoľvek dôležitú poradu.

Legíny

Aj elegantné legíny sú v práci prípustné v prípade, že ich viete správne skombinovať. Dlhé šaty alebo top sa k legínam dokonale hodí, zakryje váš zadok alebo aj stehná a vy tak pôsobíte naozaj elegantne a dôstojne.

Šortky

Počas horúcich letných dní je v niektorých spoločnostiach zavedený aj Casual Friday a počas neho sú povolené aj rôzny všedné kúsky oblečenia. Šortkami, ktoré neodhaľujú celý váš zadok v kombinácii so silonkami nič nepokazíte.

Overal

Elegantným a obľúbeným riešením na pracovné oblečenie je u mnohých moderných žien aj vkusný overal. S overalom rozhodne nikdy nič nepokazíte a nemusíte vymýšľať rôzne kombinácie vrchného a spodného dielu.

 

 

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou