Každá žena si príde na svoje!

Každá žena si príde na svoje!

- in novinky
1684
Komentáre vypnuté na Každá žena si príde na svoje!

Dobrý pocit nadovšetko

Nastáva leto, s tým súvisiaci čas dovoleniek a výber plaviek nadobúda na aktuálnosti. Plavky sú rovnocennou súčasťou výbavy, ktorej venujeme náležitú pozornosť. Cestujeme za slniečkom aj kúpaním a je predpoklad, že v plavkách budeme tráviť veľa času. Chceme sa v nich cítiť dobre, vyberáme plavky podľa sezónneho trendu a aby zalichotil našej postave. Páčia sa Vám jednodielne plavky, dvojdielne plavky, alebo snáď plavky pre plnoštíhle? Nie je problém! Dnes si tie správne plavky nájde žena akejkoľvek postavy! Móda je totiž veľmi milosrdná a tolerantná k našim chybičkám krásy a vychádza nám dokonale v ústrety.

Dôraz kladený na postavu

Pri výbere každého oblečenia sa viac-menej riadime svojou postavou, aby nám vybraný kúsok dokonale sadol ako uliaty. O to dôslednejšie by sme mali vyberať plavky, ktoré viac odhaľujú ako napr. sukňa či tričko. My, ženy, sme povestné tým, že sme večne nespokojné so svojou postavou a vždy si nájdeme dôvod na takúto nespokojnosť. Preto si aj vyberáme plavky, ktoré by zakryli všetky naše nedokonalosti a pozdvihli sebavedomie. Žiaden problém! Len si treba nájsť čas a hľadať tie pravé, pokým ich nenájdeme! Určite nám obdivné pohľady nášho okolia budú stáť za to všetko „trápenie.“ Ako a kde začať s výberom plaviek?

Ak túžite po dvojdielnych plavkách, ich výber je v podstate rovnaký ako pri spodnej bielizni. Každá z nás má inú postavu a nikdy nemôže padnúť horný aj dolný diel súčasne. Vyberajte preto najlepšie plavky tam, kde je možné kombinovať veľkosti týchto dvoch dielov plaviek. Ak ste plnoštíhlej postavy, ideálne pre Vás budú jednodielne plavky. Rôzne nedostatky postavy, ako napríklad väčšie bruško, faldy okolo bokov, dokážu dosť dobre zakryť. A naviac, sú pohodlné, nemusíte sa báť a neustále sa strážiť, že Vám z plaviek niekde niečo vytŕča. A nebojte sa, že v plavkách nie ste príťažlivé. S Vašimi plnými tvarmi a väčšinou s väčším poprsím sa máte čím pochváliť. Vaše poprsie bude však potrebovať väčšiu podporu, a to Vám môže poskytnúť dobre spracovaná podprsenková časť plaviek. Mala by mať širšie ramienka, kostice a hlbšie košíky. To všetko podčiarkne Vaše príťažlivé tvary.

Plavky Fantasy sú jednoducho naj…

Ak ste ešte stále nenašli tie pravé plavky pre seba, nezúfajte! Plavky Fantasy sa o to postarajú za Vás! Čím sú výnimočné? V prvom rade tým, že si ich môžete dať ušiť na mieru. Znie Vám to neskutočné? Ale je to skvelá správa! Preto plavky Fantasy ženy milujú, lebo sú presne ušité na mieru pre každú ženu. Vďaka nim sa budete cítiť príťažlivo, sexy a stanete sa hviezdou pláže. Ponúkame kvalitu, profesionálny prístup, rôzne plavkové kolekcie, veľké množstvo farieb, strihov, vzorov plaviek Fantasy. U nás si vyberie každá žena akejkoľvek postavy. Plavky Fantasy zvýraznia Vaše prednosti a dokonale zakryjú Vaše nedostatky. Čo viac si priať? Splňte si svoje sny vďaka plavkám Fantasy.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou