Postele z masívu môžu byť modernou klasikou, ktorá vydrží dlhé roky

Postele z masívu môžu byť modernou klasikou, ktorá vydrží dlhé roky

- in Rady a tipy
833
Komentáre vypnuté na Postele z masívu môžu byť modernou klasikou, ktorá vydrží dlhé roky
Postele z masívu

V posteli trávime 1/3 života. Kvalitná masívna posteľ je nevyhnutnou súčasťou spálne. Ľudia ale stále viac siahajú viac po kvantite než kvalite. Lacná posteľ zatieni nekvalitu, zlý dizajn či dlhotrvácnosť.

Ako si vlastne predstaviť masívnu posteľ?

Kvalitná masívna posteľ je vyrobená z urasteného kusu dreva, do ktorého nie je pridaný žiadny iný materiál a látka. Masívnou posteľou sa nenazývajú postele z lepeného dreva, ktoré sa vyrábajú z masívnych dosiek, no ďalej spracovávaných pomocou rôznych látok. Postele síce vytvárajú dojem masívu, no pravý masív to nie je. Preto treba starostlivo vyberať, na čom trávime väčšinu času.

Materiál masívnych postelí

Postele z masívu boli odjakživa najlepšou voľbou do každého interiéru. Drevo, ktoré je pri ich výrobe použité, je starostlivo vyberané a spracovávané. Borovica má antistatické vlastnosti, čím je vhodná pre alergikov. Buk je veľmi rozšíreným drevom v oblasti výroby nábytku. Má ideálne fyzikálne vlastnosti, vďaka čomu po ňom siaha množstvo ľudí. Bukové drevo je ľahko opracovateľné napriek tomu, že je tvrdé a ťažké.

Nielen do spálne, ale aj do detskej izby

Masívne postele sú vhodné ako pre deti, tak aj pre dospelých. Ich nadčasovým dizajnom s jednoduchým prevedením, sú ľahko kombinovateľné s ďalším nábytkom. Báť sa nemusíte ani o výber. Drevené postele sa pýšia svojou všestrannosťou a praktickosťou.

Ak potrebujete viac úložného priestoru, dobrou voľbou sú postele s úložným priestorom. Dominujú svojou veľkosťou a praktickým zložením. Úložný priestor je vo forme zásuviek alebo pod zdvíhateľným roštom. Ak však milujete viac kombinácií, ideálnym výberom sú aj čalúnené postele, ktoré sa neobmedzujú kreativitou. Vybrať si môžete postele s čalúneným čelom v rôznych farbách a látkach. Ak ste zástancom klasiky, siahnite po masívnych vysokých či nízkych posteliach. Vydržia roky, sú nadčasové a pekné.

You may also like

Ako sa vhodne a elegantne obliecť do práce, tak aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dobre.

Vhodné oblečenie do práce častokrát nezáleží len na