Šiltovka ako súčasť povinnej výbavy na dovolenku

Šiltovka ako súčasť povinnej výbavy na dovolenku

- in Rady a tipy
1189
Komentáre vypnuté na Šiltovka ako súčasť povinnej výbavy na dovolenku

Sezóna dovoleniek a prázdnin je už tu a s ňou aj okamihy balenia cestovných tašiek či batohov. Pre niekoho otrava, ale pre iných len krôčik od dlho plánovaného oddychu. Do svojej batožiny sa určite vojde oblečenie, tenisky, dobrá kniha, ale netreba zabúdať na doplnok na hlavu. Šiltovka je priam nutnosťou do takýchto dní.

Šiltovka značky Goorin Bross, ktorú nájdete na Sportshouse.sk, už neplní len praktickú funkciu, ale odráža akúsi formu seba vyjadrovania a životného štýlu.

Pánska i dámska šiltovka by určite nemala chýbať v našej cestovnej batožine či sa vyberieme k moru, do hôr alebo spoznávať kultúrne pamiatky. Šiltovka nás môže ochrániť pred horúcimi slnečnými lúčmi, pred UV žiarením a zároveň byť dokonalým štýlovým doplnkom.

Módny doplnok alebo praktická záchrana. Šiltovka kúsok oblečenie, ktorý vám nesmie chýbať.

Letné mesiace sú ako stvorené na šiltovky. Nie len vďaka svojej ochrannej funkcii, ale najmä pre typický podpis, ktorý reprezentujú. Šiltovky už nie sú typické len pre farmárov, roľníkov alebo robotníkov. Dnes sú súčasťou takmer každého šatníka. Od malých detí na detskom ihrisku, teenegerov dobývajúcich svet až po vyspelých mužov kráčajúcich po hlavnej ulici.

Šiltovka ako súčasť povinnej výbavy na dovolenku

Šiltovka je už po dlhé desaťročia najobľúbenejšou pokrývkou hlavy u všetkých generácií, spoločenských skupín aj povolaní. Trendu šiltoviek podľahli aj mnohé hviezdy z filmového plátna, z futbalových ihrísk, hokejových štadiónov, bojových ringov, veľkých paluboviek, hudobných pódií, ale i mnohí ďalší. Aj keď si šiltovka ako módny doplnok prešla dlhou cestou dnes je opätovne na vrchole obľúbenosti a len málokto ostane pri jednej jedinej.

Trucker šiltovka je najlepšou voľbou

Na trhu existuje veľké množstvo rôznych strihov a značiek šiltoviek pre mužov, ale i šiltoviek pre ženy a pre deti. Na výber sú stovky potlačí, zdobení a materiálov. Od univerzálnych jednofarebných kúskov s nadčasovým motívom, cez zvieraciu farmu či superhrdinov z komiksov.

Široký výber dámskych a pánskych trucker šiltoviek, rôznych značiek, nájdete na Sportshouse.sk

Na teplé letné dni je najlepšou voľbou veľmi dobre známa trucker šiltovka so svojou sieťkovanou zadnou časťou a nastaviteľnou veľkosťou. V e-shope SportsHouse vám preto prinášame pánske aj dámske trucker šiltovky, ktoré sú ručne vyrobené,  z tých najkvalitnejších materiálov. Nájdete u nás viac ako 80 modelov trucker šiltoviek s originálnymi vzormi a motívmi. SportsHouse prináša šiltovky svetoznámych značiek ako sú Goorin Bros., CAPSLAB, TWINZZ, Sik Silk, Double Red.

 

 

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou