Radi nosíte malý parfém všade so sebou? Zaobstarajte si kvalitné vzorky a buďte stále pripravení

Radi nosíte malý parfém všade so sebou? Zaobstarajte si kvalitné vzorky a buďte stále pripravení

- in Rady a tipy
1842
Komentáre vypnuté na Radi nosíte malý parfém všade so sebou? Zaobstarajte si kvalitné vzorky a buďte stále pripravení

Potrebujete aj počas uponáhľaného dňa pôsobiť sviežo a energicky? Opláchnite sa vodou, naneste novú vrstvu make-upu, upravte účes, prestreknite sa novou dávkou parfumu a môžete vyraziť na pracovnú schôdzku alebo na kávu s priateľmi.

Väčšina ľudí si objednáva vzorky parfémov, aby zistili, či im alebo ich polovičkám daná vôňa parfému bude vyhovovať. Málokomu však napadne na aké rôzne príležitosti je možné vzorky ešte využiť. Niektoré vzorky totiž bývajú vybavené rozprašovačmi, takže ich môžete použiť kedykoľvek ako náhradu klasického veľkého balenia parfumu. Vzorky nezaberú priveľa miesta, takže ich môžete vložiť aj do mini kabelky alebo dokonca do vrecka saka.

Ako sa dajú vzorky najlepšie využiť?

  1. Do práce

Namáhavé pracovné dni plné stresu nám niekedy nepridávajú ani na energii ani na voňavosti oblečenia. Ak vás čaká počas nabitého rozvrhu dôležitá porada, vzorka vône v kabelke vás dokáže osviežiť a dodať aj potrebnú energiu, a to hlavne, pokiaľ je vaša obľúbená vôňa citrusová alebo kvetinová.

  1. Na večierok

Večierky sa nesú v znamení nekonečných konverzácií a niekedy aj búrlivého tancovania až do skorého rána. Pokiaľ sa potrebujete počas večierka osviežiť novou dávkou vášho obľúbeného parfumu, vzorka v kabelke vám dokonale poslúži.

  1. Do divadla či na ples

Plesy i divadlo sú spoločenskou záležitosťou, ktorá si vyžaduje určitú noblesu a eleganciu. Krásna vôňa pri tanci je skvelým spoločníkom na parkete. 2ml vzorky parfémov sú tak akurát do malej plesovej kabelky alebo do vnútorného vrecka pánskeho saka.

  1. Na tréning, do posilňovne či na plaváreň

Chodíte pravidelne cvičiť? Prekvapte svoje zmysly po namáhavom cvičení krásnou vôňou z parfémovej vzorky. Fyzická, ale tiež psychická únava budú razom preč.

Ak váš obľúbený luxusný značkový parfém vzorky neponúka, vyskúšajte si objednať lacnejšiu verziu podobnú vašej vôni a možno budete príjemne prekvapení jej vynikajúcou kvalitou.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou