Spodná bielizeň na sv. Valentína nemusí byť iba červená

Spodná bielizeň na sv. Valentína nemusí byť iba červená

- in Rady a tipy
1984
Komentáre vypnuté na Spodná bielizeň na sv. Valentína nemusí byť iba červená

Blíži sa 14. február, sviatok všetkých zamilovaných. Na Slovensku sa svätý Valentín slávi od roku        1990 a podľa štatistík ho slávi asi 50 % zadaných párov, asi 30 % mladých, nezadaných nad 15 rokov veku. Mnohí nemajú sviatok sv. Valentína v láske, pretože sa jedná o americký sviatok a „v slovenských krajinách sa predsa slávi vždy 1. máj“. Podľa historikov, ale tento sviatok vznikol v Európe a do Ameriky sa dostal len vďaka prisťahovalcom z Európy. Postava menom Valentín žila v Ríme a jednalo sa o katolíckeho kňaza. Podľa jednej z legiend, zomrel práve 14. februára v roku 269 n.l. mučeníckou smrťou. Rímsky cisár Claudius II. nechal Valentína bez milosti popraviť, pretože napriek jeho zákazu sobášil zamilované páry. Cisár mal so slobodnými mladými mužmi iné plány. Potreboval ich do svojej armády. Toľko teda legenda. Či už chcete alebo nie, v našej zemi sa pomaly ale isto tento sviatok dostáva do popredia. A prečo si nepripraviť príjemný večer a noc so svojím milovaným?

Samotný sviatok doprevádza hlavne červená farba, ktorá sa objavuje na sladkostiach, bielizni, kvetinách. Kto by mal pocit, že tej červenej už je veľa, môže si zvoliť zvodnú bielizeň, ktorá navodí tú správnu valentínsku atmosféru, v inej farbe.

Na e-shope www.vip-pradlo.cz je od 9.–14. 2. valentínska akcia -20% na nezľavnený tovar.

Motív ruží, sexy prúžky a trblietavé detaily košieľky Obsessive 818, v černej farbe urobia zo ženy okúzľujúcu sexy zvodkyňu. Dva elastické prúžky vo výstrihu a lesklé šperky medzi prsiami zvýraznia dekolt. Košieľka obsahuje i tangá.

Alebo niečo umiernenejšie, ale pritom romanticky zvodné? Košieľka Parfait P5488 je skvelou voľbou. Košieľka sa hodí pre väčšie a veľké prsia. Braletka má dostatočne široký obvod, ramienka i vyšší stred, vďaka čomu spoľahlivo drží i vo väčších veľkostiach. Ramienka sú nastaviteľné a môžeme ich vzadu spojiť do kríža. Telo košieľky dosahuje asi pod zadoček, mierne sa rozširuje a má rafinovaný sexy prestrih pod zapínaním braletky až k pásu.

Pokiaľ by to bolo pre niekoho veľa zbytočnej látky, čo napríklad len podprsenka Leilieve 991. Elegantná čipková podprsenka, ktorá je vďaka väčšiemu podielu bavlny vhodná pre celodenné nosenie. Vnútorná časť košíčkov je v dolnej časti sformovaná pre push-up efekt.

I muži môžu prekvapiť svoje partnerky, napríklad vďaka boxerkám John Frank, ktoré obsahujú vysoký podiel bavlny a vďaka jemnej širšej gumičke v páse sú príjemné na nosenie. Námornícka potlač môže dodať valentínskemu večeru morský nádych a mužnú silu kapitána.

Boxerky môžu páni doplniť pánskym tričkom Calvin Klein. Jedná sa o luxusné tričko z veľmi príjemnej elastickej bavlny. Tričko má guľatý výstrih a na prednej části má nápis CK.

Nech už bude váš valentínsky večer alebo noc akákoľvek, prajeme príjemne prežitý čas.

www.vip-pradlo.cz je dôveryhodná spoločnosť s tradíciou od roku 1998. V e-shope nájdete výhody v podobe vernostného programu, dopravy od 50 Kč a samozrejmosťou je garancia výmeny tovaru do 30 dní.

 

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou