Túžite po dokonalej a zdravej pleti? Riešením je mydlo s čiernym uhlím

Túžite po dokonalej a zdravej pleti? Riešením je mydlo s čiernym uhlím

- in Rady a tipy
1912
Komentáre vypnuté na Túžite po dokonalej a zdravej pleti? Riešením je mydlo s čiernym uhlím

Na tomto svete neexistuje človek, ktorý by bol so svojou pleťou úplne spokojný. Problémy prichádzajú najmä v lete, kedy pretrvávajúce a vysoké horúčavy dávajú poriadne zabrať celému nášmu telu. Po skončení tohto ročného obdobia to však nemáme o nič ľahšie, pretože koža je vyčerpaná a potrebuje poriadnu regeneráciu. Hoci si ty oddychoval niekoľko dní na krásnej pláži plnej vody, slnka a piesku, relax by si mal teraz dopriať aj svojej pleti. Najlepšou voľbou, ako vynahradiť toto obdobie svojej pokožke je MARK face and body mydlo s aktívnym uhlím, ktoré bude tvoje  telo milovať. Vhodné je nielen na používanie počas leta, ale celého roka, kedy je tvár zaťažená rôznymi vplyvmi.

Skúškou pre ňu je aj obyčajný deň, kedy sa nalíčiš, no už o pár hodín je tvoj výzor minulosťou a make-up je roztečený najviac ako sa len dá. Po celom dni je pokožka každého človeka unavená, mastná a lesklá a preto ju nemôžeme v žiadnom prípade ignorovať. Možno si z tých, ktorí vyskúšali všetko možné, čo im trh ponúka, no ešte si nenašiel to pravé orechové. Práve preto sa slovenská firma MARK face and body rozhodla venovať výrobe prírodných kozmetických výrobkov, ktoré ti pomôžu v každom smere. V starostlivosti o pleť máme konkrétne na mysli MARK face and body mydlo s aktívnym uhlím, ktoré má niekoľko účinkov naraz.

Okrem toho, že ti pomôže bojovať s mastnou pleťou, čistí a viaže na seba všetky nečistoty a toxíny, ktoré sa na teba počas dňa nalepili. Toto ručne vyrábané mydlo je dokonalým riešením aj pre problematickú pokožku, ktorú trápia upchaté póry, akné a vyrážky. Vďaka tomu, že je obohatené o Tea Tree olej má antibakteriálne a protizápalové účinky, ktorými pomáha pleť nielen čistiť, ale aj liečiť. Mydlo je vhodné pre všetky typy pleti a to bez rozdielu, či ju máš extrémne mastnú alebo naopak suchú. Keďže obsahuje aj kokosový, olivový a ricínový olej, pokožku nielen ošetruje, ale aj hydratuje, čo je v starostlivosti o ňu veľmi dôležité.

Zloženie mydla je viac než výnimočné

Toto čistiace mydlo je predovšetkým určené na problematickú pleť, no jeho jemné zloženie je vhodné aj pre tých, ktorí sú so svojou pokožkou spokojní. Hlavnou zložkou výrobku je už podľa názvu aktívne čierne uhlie doplnené čajovníkovým olejom. Uhlie je v tomto prípade vyrábané šetrným spôsobom k životnému prostrediu a to z trvalo udržateľných zdrojov. Jeho úlohou je nielen  pokožku čistiť do hĺbky, ale uvoľňovať upchaté póry a zamedzovať tvorbe vyrážok a nedokonalostí. Dôležitou súčasťou je spomínaný čajovníkový olej, ktorý pomáha bojovať proti zápalom a kožným nedokonalostiam, ktoré trápia väčšinu ľudí. V zložení sa nachádzajú aj iné druhy olejov a to kokosový, olivový a ricínový, ktoré pomáhajú pleť dočisťovať a zvláčňovať bez toho, aby zostávala mastná.

Ako treba mydlo od MARKa používať?

Mydlo s aktívnym uhlím od MARKa sa používa veľmi jednoducho. Stačí, ak si ráno a večer umyješ tvár teplou vodou doplnenou o toto mydlo a potom ho poriadne opláchneš. Najlepšou kombináciou je hneď za týmto krokom použiť prírodnú pleťovú vodu značky MARK face and body alebo niektorý z ich hydratačných krémov.

Toto unikátne ručne vyrábané mydlo je jedinečné nielen svojim zložením, ale aj vôňou, pri ktorej budeš mať pocit, ako by si práve prišiel z dobrého wellnessu. Pridanou hodnotou je, že nie je testovaný na žiadnom zvieratku a neobsahuje chemické a konzervačné látky a ani parfumy. Ak chceš dosiahnuť každodennú dokonalú očistu, jednoznačne odporúčame mydlo od MARKa, ktoré je zárukou spokojnosti.

 

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou