Zima stále v nedohľadne – čo ľahké zimné trendy?

Zima stále v nedohľadne – čo ľahké zimné trendy?

- in Rady a tipy
1797
Komentáre vypnuté na Zima stále v nedohľadne – čo ľahké zimné trendy?
Zima stále v nedohľadne – čo ľahké zimné trendy?

Tohtoročná zima nie je ani extrémne studená a po snehu nie je na väčšine územia ani chýru. Ako môže vyzerať váš ľahký zimný outfit? Prezrite si naše trendy tipy a rozhodnite sa sama.

Nemusíte vyzerať ako snehuliak

Dámska zimná bunda nemusí vyzerať ako prešívaná perina. Keď sa počasie tvári ako na jar, vyberte si bundy s jarným strihom. Vyzerajú šik a oveľa lepšie sa vám v nich bude chodiť.

Skinny kabátik

Aj zimné kabáty môžu mať skinny fit strih. Zabudnite na obrovské kabáty ako z filmu mrázik, krásny štíhly kabátik vás zahreje a zároveň vyzerá skutočne trendy aj pri kombinácii s nohavicami či legínami.

Mikina alebo svetrík?

Oboje vás zahreje rovnako spoľahlivo. Je len na vás, ktoré sa vám viac hodí. Mikina je skvelá skôr ku casual outfitu, svetrík sa viac hodí k business elegantnému outfitu do práce alebo na dôležité stretnutie.

Čapica ako symbol Vianoc

Ak chcete predsa len zachovať vo svojom outfite nejaké čaro Vianoc a symbol zimy, skúste zvoliť veľkú štrikovanú čiapku s brmbolcom. Aj keď sa vám vôbec k outfitu nehodí, sú predsa sviatky, nie?

Nepodceňte zimu

Aj keď sa tohtoročná zima tvári ako jar, nepodceňte ju. Nízke teploty dokážu ešte povedať svoje slovo a preto vždy dbajte na kvalitné oblečenie. Aj hrejivé zimné oblečenie však môže byť trendy.

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou