Aké doplnky zvoliť k čiernym spoločenským šatám

Aké doplnky zvoliť k čiernym spoločenským šatám

- in novinky
4160
Komentáre vypnuté na Aké doplnky zvoliť k čiernym spoločenským šatám

Každá žena určite nájde počas roka príležitosť, kedy si obliecť čierne spoločenské šaty. Je to totiž nestarnúca klasika, ktorá sa hodí prakticky kamkoľvek (svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy). Ako sa ale zladiť tak, aby dresscode vyzeral dôstojne?

Veľkou témou na diskusiu je, aké silonky si zvoliť. Keď budete mať čierne šaty, vyberiete si ešte aj čierne lodičky či látkové čižmy, a k tomu pridáte čierne silonky či kabelku, tak sa obdivu nedočkáte. Práve naopak budete pôsobiť, ako keby ste sa vrátili z pohrebu. Odborníci preto odporúčajú vyberať si silonky pleťovej farby.

Kabelka už taktiež nemusí byť čierna. Trendy sa postupne menia a dnes si už pokojne môžete zvoliť kabelku aj výraznejšej farby. Čo sa ostatných doplnkov týka, tie volíme vždy podľa strihu šiat. Ak budete mať odhalený dekolt, môžete si dať pokojne aj výraznejší náhrdelník, avšak potom už zvoľte iba decentnejšie náušnice. Táto zásada platí aj naopak. Ak máte šaty, ktoré zakrývajú ramená, zvoľte výraznejšie náušnice a jednoduchší alebo žiadny náhrdelník.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou