Je mikina čisto športovou záležitosťou?

Je mikina čisto športovou záležitosťou?

- in Rady a tipy
71
Komentáre vypnuté na Je mikina čisto športovou záležitosťou?

Mikina je veľmi rozšíreným kúskom hlavne medzi mladými ľuďmi, ktorí obľubujú pohodlie a športovú módu. V šatníku majú hneď niekoľko kúskov v rôznych farbách, strihov, s kapucňou alebo bez. Mikina však nemusí byť len športovou záležitosťou. Všetko závisí od jej strihu. Stačí si vybrať tú správnu a môže sa stať súčasťou vášho každodenného outfitu!

Mikina do práce

Správny model mikiny môžete nosiť do práce, aj keď nemáte dovolené športové oblečenie. Rozhliadnite sa po strihov bez kapucne a rôznych farebných vzorov. Tieto mikiny absolútne nepôsobia športovo a dokonca si k ním môžete dovoliť blúzku. Ako na to? Nájdite si blúzku s predĺženým strihom, ktorá vám bude jemne trčať spod mikiny a límec ohnite, aby bol viditeľný. V takomto outfite ste pripravená na celý pracovný deň, dokonca aj na večerné stretnutie s frajerom. Stačí vyzliecť mikinu a v blúzke ho určite očaríte.

Na kávu s kamarátkami

Pri tejto príležitosti sa môžete trochu viac odviazať a zvoliť výraznejší kúsok. Vhodné sú mikiny s výraznym vzorom, pestrofarebné alebo s veľkým logom. V tomto období nás môže zaskočiť daždivé počasie a vietor. Siahnite po predĺžených modelov mikín, ktoré siahajú do polovice bokov. Hodia sa k ním roztrhané džínsy a plátenky, prípadne členkové tenisky.

Vhodné sú aj mikiny s vtipnými obrázkami, na ktoré nemáte v iné dni odvahy. Prípadne si vytvorte svoju vlastnú mikinu. V obchode si kúpte jednoduchú bielu mikinu a nažehlite na ňu obrázok, ktorý sa vám páči.

Mikina na víkendový oddych na chate

Na chate sa nám nechce moc riešiť náš outfit a volíme pohodlné oblečenie. Aj pri takejto príležitosti môžete byť chic a vyzerať štýlovo. Že sa to v mikine nedá? Určite dá. V tomto prípade je viac dôležitý vzor ako strih. Aj mikina s kapucňou môže pôsobiť elegantnejšie, ak má vzor zebry alebo leopardí vzor. Zvoľte k nej trojštvrťové nohavice a váš štýlový outfit je na svete.

About the author

You may also like

Nevesty dajte si záležať aby aj váš ženích na svadbe vyzerať čo najlepšie

Takmer každá nevesta už odmalička sníva o svojej rozprávkovej