Je mikina čisto športovou záležitosťou?

Je mikina čisto športovou záležitosťou?

- in Rady a tipy
1813
Komentáre vypnuté na Je mikina čisto športovou záležitosťou?

Mikina je veľmi rozšíreným kúskom hlavne medzi mladými ľuďmi, ktorí obľubujú pohodlie a športovú módu. V šatníku majú hneď niekoľko kúskov v rôznych farbách, strihov, s kapucňou alebo bez. Mikina však nemusí byť len športovou záležitosťou. Všetko závisí od jej strihu. Stačí si vybrať tú správnu a môže sa stať súčasťou vášho každodenného outfitu!

Mikina do práce

Správny model mikiny môžete nosiť do práce, aj keď nemáte dovolené športové oblečenie. Rozhliadnite sa po strihov bez kapucne a rôznych farebných vzorov. Tieto mikiny absolútne nepôsobia športovo a dokonca si k ním môžete dovoliť blúzku. Ako na to? Nájdite si blúzku s predĺženým strihom, ktorá vám bude jemne trčať spod mikiny a límec ohnite, aby bol viditeľný. V takomto outfite ste pripravená na celý pracovný deň, dokonca aj na večerné stretnutie s frajerom. Stačí vyzliecť mikinu a v blúzke ho určite očaríte.

Na kávu s kamarátkami

Pri tejto príležitosti sa môžete trochu viac odviazať a zvoliť výraznejší kúsok. Vhodné sú mikiny s výraznym vzorom, pestrofarebné alebo s veľkým logom. V tomto období nás môže zaskočiť daždivé počasie a vietor. Siahnite po predĺžených modelov mikín, ktoré siahajú do polovice bokov. Hodia sa k ním roztrhané džínsy a plátenky, prípadne členkové tenisky.

Vhodné sú aj mikiny s vtipnými obrázkami, na ktoré nemáte v iné dni odvahy. Prípadne si vytvorte svoju vlastnú mikinu. V obchode si kúpte jednoduchú bielu mikinu a nažehlite na ňu obrázok, ktorý sa vám páči.

Mikina na víkendový oddych na chate

Na chate sa nám nechce moc riešiť náš outfit a volíme pohodlné oblečenie. Aj pri takejto príležitosti môžete byť chic a vyzerať štýlovo. Že sa to v mikine nedá? Určite dá. V tomto prípade je viac dôležitý vzor ako strih. Aj mikina s kapucňou môže pôsobiť elegantnejšie, ak má vzor zebry alebo leopardí vzor. Zvoľte k nej trojštvrťové nohavice a váš štýlový outfit je na svete.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou