Nová špecializovaná predajňa v Košiciach – MONO ponúka najnovšie trendy zo sveta pánskej módy

Nová špecializovaná predajňa v Košiciach – MONO ponúka najnovšie trendy zo sveta pánskej módy

- in novinky
6054
Komentáre vypnuté na Nová špecializovaná predajňa v Košiciach – MONO ponúka najnovšie trendy zo sveta pánskej módy

Všeobecný obraz o mužoch, že im nezáleží na tom, čo majú oblečené je už zastaraný. Aj muži radi vyzerajú dobre a čoraz viac sa zaujímajú o elegantnú módu. Súčasné obchodné centrá sú však cielené prevažne na ženy a tínedžerov a je len málo predajní, zameraných priamo na pánsku módu.

Nájsť obchod, ktorý ponúka široké množstvo kvalitného oblečenia a odborné poradenstvo, je až prekvapivo náročné.

Výnimku potvrdzuje nová špecializovaná predajňa oblekov pre pánov v Košiciach – MONO. V jej príjemnom prostredí s rozlohou až 550 m² si z obrovského ponúkaného sortimentu nájde každý muž to svoje.

Špecializovaná predajňa oblekov MONO

MONO ponúka industriálny koncept desiatok pánskych značiek  na každú príležitosť, či už ide o športový oblek, pracovný, elegantný, svadobný, na mieru či smoking, s prihliadnutím na najnovšie trendy zo sveta pánskej módy.

Nenájdete tu len obleky, ale kompletný sortiment, ako aj jednotlivé saká, nohavice, košele a rôzne doplnky. Zaručené je aj odborné poradenstvo a servis, všetko pod jednou strechou.

Filozofia predajne je, že iba muži nosia pánske oblečenie, preto vám s výberom toho najvhodnejšieho poradia najlepšie muži.

Nakupovanie už nemusí byť otravné

Mnohým pánom spôsobuje výber toho správneho obleku vrásky na čele. Parametre ako sú to, či oblek sedí, strih, látka, cena alebo či sa hodí na danú príležitosť, vedia poriadne pomotať hlavu.

Nakupovanie nemusí byť otravné a už vôbec nemusíte chodiť z obchodu do obchodu a lámať si hlavu nad výberom toho správneho oblečenia.

Všetko, čo moderný muž potrebuje nájde na jednom mieste v predajni MONO. S výberom vám môžu pomôcť skolení štylisti s dôrazom na všetky vaše špecifiká. Váš osobný štylista bude s vami počas celej doby skúšania a výberu toho pravého obleku, navyše neplatíte žiadnu extra províziu.

Svetové značky, individuálny prístup a profesionalita

Predajňa oblekov Mono prináša svetové značky ako sú Digel, Saxoo London, Mikä Rauta, Roy Robson, Barutti, Carl Gustav, Pierre cardin, Marvelis, Masterhand a mnohé iné na dosah ruky.

Od konkurencie ich odlišuje unikátne spojenie profesionality, mimoriadna kvalita s primeranou cenou a individuálna pozornosť zákazníkom.

Pre každý zakúpený výrobok je k dispozícii vlastná služba úpravy odevu na mieru  a väčšina z nich môže byť dokončená na počkanie, priamo v predajni.  Aj nakupovanie si môžete užiť a pre čo najpohodlnejšie nakupovanie ponúka MONO zabezpečenie prepravy výrobkov tam, kde to je potrebné.

Nezáleží či si kupujete svoj prvý alebo desiaty oblek, navštíviť pravého predajcu je zážitok a pre správnu kúpu často nevyhnutné. Obliekajte sa trendy a štylisticky správne, pretože elegancia je štýl, ktorý sa nosí.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou