Ako si vybrať kabelku na pláž?

Ako si vybrať kabelku na pláž?

- in Rady a tipy
2098
Komentáre vypnuté na Ako si vybrať kabelku na pláž?

Plážová sezóna je v plnom prúde a aj na tomto mieste potrebuje mať každá žena po ruke svoju vernú kabelku. Plážové trendy a potreby skutočnej ženy však nie vždy idú po spoločnej trati. Ako prežiť deň na pláži s kabelkou bez toho, aby ani jedna z nás neutrpela traumu?

Michael Kors nechajte doma

Originálne Michael Kors kabelky s certifikátom nepatria ani pri bazén, ani k moru. Nie, že by niekto pochyboval o ich kvalite alebo výdrži, no slaná voda, piesok ani detské jedlá a nápoje značkovým kabelkám nikdy práve neprospievali. Ako však vyzerať na pláži dobre a zároveň sa nebáť o kabelku?

Prvou možnosťou sú plážové tašky

Ak idete na pláž – akože skutočne na pláž, najlepšie vám poslúži plážová taška. V kombinácii s klobúkom, slnečnými okuliarmi, letnými šatami, plavkami a sandálkami budete vyzerať ako z najlepšieho katalógu na letné dovolenky. Plážové tašky vydržia aj nejaké tie frkance vody, nemusíte sa báť položiť ich na zem a zmestí sa do nich všetko vrátane deky a mokrých osušiek.

Party na pláži? Neobmedzujte sa

Ak je vaša cesta na pláž alebo pri bazén naplánovaná skôr na večerné hodiny ku grilu, barovému pultu alebo na menšiu diskotéku, kabelku si zlaďte spoločne s outfitom. Veľmi obľúbené sú hlavne kabelky cez rameno, ktoré vyzerajú dobre a dovolia vám uschovať všetky dôležité veci.

Na čo si dávať pozor?

Okrem slanej vody, detí, piesku alebo zvieratiek na pláži hrozí aj iné nebezpečenstvo, ktoré môže priamo ohroziť vašu kabelku a jej obsah. Reč je o zlodejoch ,ktorí využijú každú chvíľku nepozornosti a radosti z letných chvíľ a sú schopní vám behom niekoľkých sekúnd vybrať z kabelky všetku hotovosť. Počas celého pobytu na pláži majte kabelku stále na očiach  a ideálne v dosahu. Pri zábave vo vode poproste niekoho, komu plne dôverujte, nech vám ju postráži a vy si môžete užiť voľné chvíle bez starostí.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou