Ani rifle, ani tepláky: Vyskúšajte pohodlné a štýlové pánske jogger nohavice

Ani rifle, ani tepláky: Vyskúšajte pohodlné a štýlové pánske jogger nohavice

- in všetky
3619
Komentáre vypnuté na Ani rifle, ani tepláky: Vyskúšajte pohodlné a štýlové pánske jogger nohavice

Rifle aj tepláky sú v pánskom šatníku jednoducho nenahraditeľnými kúskami. Po ktorých je vhodné siahnuť, záleží od miesta či udalosti, kam sa práve chystáte. Zároveň ich treba vhodne skombinovať, pretože nie všetko, čo si obliekate k džínsom, by sa hodilo k teplákom. Našťastie je tu aj stredná cesta – pánske jogger nohavice. Pohodlné ako tepláky, štýlové ako rifle.

Rifle ako náhrady klasických nohavíc

Síce rifle nedosahujú vzhľad klasických pánskych nohavíc, stále sa dajú považovať za vhodné oblečenie aj na formálnejšie udalosti. Veľmi príznačná je pre ne modrá farba, nemusia však byť len v modrých odtieňoch. Rifle pôsobia na mužovi elegantnejšie, ak sú obtiahnutejšie, prípadne aspoň nie tak široké. Vtedy ich stačí len skombinovať s košeľou či tričkom a jednoduchý, no účinný outfit je na svete.

Pohodlie v teplákoch

Záruku absolútneho komfortu ponúkajú svojim nositeľom práve tepláky. Zvyknú byť vyrobené z bavlny alebo elastanu, vďaka čomu vyzerajú dobre takmer na hocikom. Hoci sa najčastejšie nosia v sivej alebo čiernej, pokojne siahnite aj po iných odtieňoch. Záleží len na tom, v čom sa dobre cítite. Po extravagantných kúskoch siahnite ale len vtedy, ak k tomu máte aj iné oblečenie. Aj keď sú tepláky veľmi pohodlné, ich nevýhodou je, že nie sú schopné ochrániť pred nepriaznivým počasím a dažďom.

Pánske jogger nohavice – zlatá stredná cesta

Rifle aj tepláky majú svoje výhody a nevýhody, našťastie je tu aj zlatá stredná cesta. Kombináciou pohodlných teplákov a štýlových džínsov vznikli pánske jogger nohavice. Nie je pri nich, tak ako v prípade teplákov, obmedzený typ oblečenia, ktoré si k nim môžete skombinovať. Zároveň sa však v pánskych jogger nohaviciach budete cítiť pohodlne.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou