Správna kabelka na cesty – to je aká?

Správna kabelka na cesty – to je aká?

- in Rady a tipy
2086
Komentáre vypnuté na Správna kabelka na cesty – to je aká?

Dovolenka zaplatená a vy už len rátate posledné týždne, dni, kým odcestujete za zaslúženým oddychom? A správnu cestovnú tašku, tú tiež už máte?

Štýl aj na cestách

Každá štýlová žena sledujúca trendy chce byť chic aj na dovolenke, cestu tam nevynímajúc, a preto vôbec nie je jedno, do čoho sa pobalí. Našťastie, doba štýlu praje, a tak nie je žiadny problém pobaliť sa prakticky, no zároveň elegantne.

Tak čo, ste skôr za kufor či väčšie kabelky do ruky vybavené popruhom s možnosťou prevesenia cez rameno? Prvá možnosť, obzvlášť, ak ide o veľký kufor na kolieskach, je zrejme zaujímavá najmä pre tie z vás, ktoré cestujete na dlhšie a nie vlastnou dopravou. Predstava, že sa po letiskovej hale premávate s troma veľkými kabelami nabalenými na prasknutie, asi nie je nič moc, a teda praktický kufor v danom prípade rozhodne vyhráva.

Ak sa však nemusíte stresovať dlhým nosením vašej batožiny a nepotrebujete si so sebou zabaliť až tak veľa vecí, keďže najdôležitejšie sú tri páry nových bikín a opaľovací krém, to je ideálny moment zamerať na cestovnú tašku menšieho, no za to trendy vzhľadu.

Aké vzory či materiály sú aktuálne in?

Cestovná kabelka ako pre vás

Ideálne bude, ak si tašku doladíte k zvyšku outfitu. Obzvlášť in a skvelé na leto sú kabely s nádychom modrej či pieskovej, veľkou letnou klasikou je i kabela v námorníckom štýle.

Ak chcete pôsobiť luxusnejšie, investujte do kvalitných kožených kabeliek, ktoré nikdy neomrzia a nájdete ich aj vo väčších, na cesty vhodných verziách.

Kto zasa túži po niečom absolútne trendovom a letnom, na výber je množstvo tašiek s milými nášivkami, ako aj látkové kabely a tašky s potlačou pestrofarebných kvetov alebo s obľúbenými zvieracími motívmi.

Vybrali ste si? Tak šťastnú cestu prajeme!

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou