Buďte aj v zime štýlová!

Buďte aj v zime štýlová!

- in novinky, Rady a tipy
1764
Komentáre vypnuté na Buďte aj v zime štýlová!

Zimná sezóna je ako niekoľkomesačná kliatba tým ženám, ktoré milujú módu. Buď ste zabalená v hrubej zimnej bunde, ktorá strojnásobí vašu veľkosť alebo mrznete v štýlovej bunde, ktorá je síce neprehliadnuteľná, no príliš tenká na to, aby bola využiteľná aj počas mrazu. Zriedkavo nájdete peknú a zároveň hrubú zimnú bundu, ktorá sa hodí k vášmu štýlu a zároveň vás zahreje aj v mínusových teplotách. Ako nájsť štýlovú bundu na prechodné či zimné obdobie? Čo si všímať pri výbere, aby ste sa v nej cítili skutočne komfortne a sebavedomo?

Vlastnosti zimnej bundy, na ktoré by ste nemali zabúdať

Pokiaľ je zimné počasie na obzore, a to ešte niekoľko mesiacov, máte dostatok času na výber a následnú kúpu tej pravej zimnej, resp. prechodnej bundy, ktorá bude pre vás ako stvorená. Dámske zimné bundyprechodné bundy vhodné na jeseň pomáhajú odolávať chladu, vetru, snehu a dokonca aj dažďu. Mali by obsahovať izoláciu, aby vaše telo zostalo v teple, aj keď nie je práve v pohybe a zároveň by vás malo chrániť pred silným vetrom. Pokiaľ máte radi komfort, ideálne je zvoliť dĺžku, ktorá vám bude siahať minimálne po kolená, pretože tento štýl prechodnej, resp. zimnej bundy vás zahreje a zároveň podčiarkne ženskosť. Parky či vlnené kabáty sú dnes mimoriadne obľúbené, a to najmä v zemitých odtieňoch, ktoré sú univerzálne.

S čím zimnú bundu kombinovať?

Výhodou je, že zimné bundy sú ľahko kombinovateľné, a to trebárs s džínsami, nízkymi čižmičkami a crooss body kabelkou. Nezabudnite siahnuť po šále, čiapke a rukavičkách, ktoré oživia váš celkový look. Počas chladných zimných mesiacov môžete siahnuť po vysokých čižmách siahajúcich nad kolená, ktoré pôsobia elegantne a nadčasovo zároveň. Vaša zimná bunda bude základným odevom celého outfitu, od čoho sa bude odvíjať zvyšné oblečenie, ktoré zvolíte.

 

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou