Luxusne no predsa výhodne? Upútajte pohľady vášho okolia!

Luxusne no predsa výhodne? Upútajte pohľady vášho okolia!

- in novinky
1733
Komentáre vypnuté na Luxusne no predsa výhodne? Upútajte pohľady vášho okolia!

Mnoho ľudí si ihneď spája luxus s poriadnym siahnutím do peňaženky. Kvalita však neznamená vyhodiť za jeden kúsok oblečenia pár stoviek eur! Poďme si podrobnejšie uviesť oku lahodiace kolekcie pre matku a dcéru!

Všetko ,,pod jednou strechou“

Zháňate kvalitné oblečenie, no neviete, kde dostanete taký istý módny kúsok aj pre vašu dcérku? Na stránke papi.sk si príde na svoje každá žena! Čo všetko ponúkajú?

Elegantné šik kabáty: s mašľou, s viazaním, či golier až po krk.  Perfektnému strihu dodávajú vačky z prírodnej kožušiny originalitu a šmrnc. Oči rozhodne nepadajú len na maminu!

Tričká, blúzky, plavky či teplákové súpravy? A to všetko v jednoduchých farbách, no predsa trendovo a štýlovo! Na kvalite materiálu rozhodne nešetrili a vidieť to hlavne na jogingových súpravách, ktoré sa vymykajú štandardnej lacnej čínskej verzii. Tlieskame!

Dlhé šaty alebo krátke? Samozrejme na každú príležitosť! My najviac oceňujeme precíznu prácu dizajnérov dlhých šiat. Nazberkané, dostatočne dlhé, žiarivé, oči vybíjajúce farby a ako bonus v detskej verzii! Férová cena za luxusný materiál? Nie je čo dodať!

100 ľudí = 100 chutí

V kolekciách papi mama a dcéra si však každá žena a jej malá dáma príde na svoje! Či už je to rodinný výlet a vy sa potrebujete obliecť pohodlne, či už ste sa rozhodli pre viac elegancie v podobe dress code, dlhé šaty mama a dcéra na špeciálnu príležitosť, vždy tu nájdete všetko, čo len k danej príležitosti potrebujete. Na Slovensku už dávno neplatí pravidlo, že za dobrým treba ísť za hranice! Šikovný dizajnéri rodinného trendového oblečenia sú toho jasným dôkazom, ako nezaostávame za svetom. Ba naopak! Takými originálnymi kúskami by nepohrdli ani tie najväčšie hviezdy svetového kalibru! Obzvlášť, ak sa luxusne a moderne môžu rovnako obliecť mama i dcéra.

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou