Oblečte sa do tohto sychravého počasia

Oblečte sa do tohto sychravého počasia

- in Rady a tipy
1642
Komentáre vypnuté na Oblečte sa do tohto sychravého počasia

Jeseň je za dverami a svedčia o tom prvé náznaky v zmene počasia a priemernej dennej teploty. Mnohé z nás sa pomaly púšťajú do vyťahovania teplejších outfitov zo skríň a šatníkov. Ako neprechladnúť hneď v prvý školský deň?

Dobrá bunda je základ

Kvalitná dámska prechodná bunda zabezpečí, že vás neofúkne a že vám ani nepremokne v tej najhoršej možnej situácii. Udržte sa stále v suchu vďaka nepremokavej bunde.

Teplý sveter

Hrejivý dámsky svetrík sa postará o to, aby vám ani počas cesty do práce v chladnej rannej hmle nebola zima. Svetre už dnes neškriabu a sú rovnako moderné, ako mikiny alebo blúzky.

Dlhé nohavice/legíny

Zabudnite na šortky a pančuchy a stavte radšej na dlhé dámske nohavice alebo zateplené legíny, v ktorých vám bude oveľa príjemnejšie. Dajú sa skvele skombinovať so zvyškom outfitu novými topánkami.

Jesenný kabátik?

Ak nie ste práve športový typ a pred bundou dáte prednosť elegantnejšiemu kabátu, nevešajte hlavu. Výber kabátov je naozaj široký a určite nájdete svoju obľúbenú farbu aj strih.

Skúste nový štýl

Trendy sa neustále menia a o tých jesenných to platí dvojnásobne. Niektoré štýly zostávajú, iné končia a vracajú sa zase tie, ktoré boli v móde pred rokmi. Naskočte na módnu vlnu tejto sezóny a zažiarte na ulici ako hviezda.

 

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou