Krása nie je zadarmo: Zväčšenie pŕs i epilácia laserom však za to stojí

Krása nie je zadarmo: Zväčšenie pŕs i epilácia laserom však za to stojí

- in Rady a tipy
2209
Komentáre vypnuté na Krása nie je zadarmo: Zväčšenie pŕs i epilácia laserom však za to stojí

Kult dokonalosti a mladosti vládne svetu. Či chceme, či nie, trendu plastických vylepšení neunikneme. Ponuky kliník a plastickej chirurgie na nás kričia doslova z každej strany, a tak aj tí najvyrovnanejší z nás aspoň z času na čas zauvažujú, čo by na svojom tele zmenili a vylepšili, ak by mali tú možnosť.

Napadlo to aj vám? Čo myslíte, koľko by vás vyšla operácia pŕs či trvalé odstránenie chĺpkov?

Estetická medicína ako riešenie aj pre vás

Snáď nikdy predtým nebolo dostupnejšie dať si odstrániť telesnú vadu či skorigovať niečo, s čím nie sme celkom spokojní, ako je tomu v súčasnosti. Už sa nemusíme donekonečna zhrýzať a mať komplexy, estetická medicína naše starosti hravo vyrieši. Postačí vyhľadať odborníka v danej oblasti a konzultovať s ním váš problém, či už ide o vyhľadávanú epiláciu laserom alebo iný, náročnejší chirurgický zákrok.

Po absolvovaní základných vyšetrení a osobnej konzultácii vám sám lekár odporučí najefektívnejší zákrok pre vás, oboznámi vás s celým jeho priebehom, ako aj prípadnými komplikáciami a cenovými reláciami zákrokov.

Žiadané plastické operácie, ktoré za to stoja

Plastická chirurgia už dávno nie je len pre americké hviezdy. Aj bežní smrteľníci sa môžu zbaviť svojich komplexov z ovisnutých viečok alebo odstávajúcich uší, pravda, ak si na to našetria potrebnú sumu.

Medzi najžiadanejšie plastické zákroky u nás patrí operácia horných viečok, obľúbená je i rhinoplastika, teda korekcia nosa, ako aj operácia odstávajúcich uší – otoplatika.

A o tom, že mnoho dievčat a žien túži po zväčšení pŕs, snáď ani netreba hovoriť. Ide o nenáročný zákrok, pri ktorom sa pod prsnú žľazu, ale ešte častejšie pod prsný sval vložia pod prsník pod prsníkom silikónové implantáty zvolenej veľkosti.

Zväčšiť prsia však možno aj vlastným tukom i aplikáciou kyseliny hyalurónovej pod kožu, ktorá však zväčší objem prsnej žľazy o jedno až dve čísla.

Ďalšie obľúbené kozmetické zákroky

Medzi ďalšie vyhľadávané kozmetické a operačné estetické zákroky patrí aj trvalé odstraňovanie chĺpkov – laserová epilácia, liposukcia, teda odsatie nadbytočného tuku, napnutie kože, tzv. facelifting, korekcia mimických vrások pomocou botoxu, ako aj zväčšenie pier sprevádzané menším opuchom, ktorý sa však rýchlo vstrebe a pery nadobudnú želaný tvar i objem.

A čo vy? Čo by ste si na svojom tele nechali vylepšiť?

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou