Módne hity jarnej sezóny – inšpirujte sa už dnes

Módne hity jarnej sezóny – inšpirujte sa už dnes

- in všetky
2745
Komentáre vypnuté na Módne hity jarnej sezóny – inšpirujte sa už dnes

Síce je ešte stále zimná sezóna, nezaškodí, ak sa pomaly začnete pripravovať a zbierať módnu inšpiráciu na tú jarnú. Máme ešte veľa času, no lepšie je byť pripravená. Fashion svet nikdy nespí a už teraz po mólach kráčajú modelky odeté v jarných modeloch od najlepších návrhárov, ktorí udávajú smer. My sme najlepšie trendy pre jar 2016 vysledovali a teraz vám ich prinášame. Aké to budú?

  1. Hipís stále hrá prím

Uvoľnená, prírodná a harmonická móda inšpirovaná sedemdesiatymi rokmi a hnutím hipís v módnom priemysle kraľuje už od minulého roka a zdá sa, že módni návrhári sa jej nemienia vzdať aj v roku novom. Minulý rok bol tento štýl obliekania kráľom leta, tento rok zažiari o niečo skôr, na jar. Otvoril sa tak priestor pre krásne prechodné kabátiky, vzorované sukne a šaty. Takéto modely predstavili návrhári Jonathan Saunders, Alberta Ferreti či Olivier Rouesteing.

Obr 9.1

  1. V štýle viktoriánskej éry

Zdá sa, že tento rok bude veľmi pestrý a rôznorodý. Dokazujú to aj farebné modely s nariasenými volánikmi, vysokými goliermi, ušité z látok z pevnejších materiálov podobných ako sa nosili vo viktoriánskom Anglicku. Samozrejme tieto kusy nie sú také ťažkopádne, ako boli v 18. storočí, ale omnoho pohodlnejšie a šik. Nesú v sebe spojenie extravagantnej elegancie. Páčia sa vám? Tešte sa na regály obchodov, pretože podobnými kúskami budú počas tejto jari pravdepodobne prekvitať.

Obr 9.2

  1. Odhalené ramená

Na prvý pohľad veľmi dievče9.3nský vzhľad, no ani dáma sa nemusí báť ukázať viac, ak je čo. Hlavne, ak model pôsobí honosne a luxusne ako tie, ktoré na módnych prehliadkach predstavili návrhári Schouler, Givenchy či Jason Wu.

 

  1. <img class="size-medium wp-image-83 alignright" src="https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/9.4-300×150.jpg" alt="9.4" width="300" height="150" srcset="https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/9.4-300×150.jpg 300w, https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/9.4-768×384.jpg 768w, https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/9.4 tamiflu generic.jpg 980w” sizes=”(max-width: 300px) 100vw, 300px” />Pohodlne na nízkom opätku

Skutočne, obľúbencom najuznávanejších módnych značiek sa stali pohodlné topánky na nízkom opätku. Aj modely bez vysokej platformy môžu vyzerať veľmi elegantne a trendovo. Odľahlo aj vám? S čistým svedomím sa môžete ukázať na spoločenskej akcii a vyzerať skvele aj bez toho, aby vás boleli nohy z vysokých opätkov.

 

 

  1. Zvodná seňorita

Horúci temperament a zvodná krása španielskych žien inšpirovala návrhárov k vytvoreniu pôsobivých kolekcií oblečenia. Podľahnite tomuto šarmu aj vy, oblečte sa do červenej s čiernymi prvkami, do vlasov si vložte kvetové ozdoby. Krásne modely predstavili Michael Kors, Peter Copping či Proenza Schouler.

 

  1. „Mesačné“ kabelky

Veľmi príjemným spestrením outfitu budú počas tejto jarnej sezóny kabelky v tvare polmesiaca. Na veľkosti a farbe nezáleží, vyberte si takú aká vám vyhovuje. No rozhodne by nemala vo vašej zbierke chýbať. Svoje o tom vedia návrhári ako Victoria Beckham, Michael Kors alebo Mansur Gavriel.

 

 

Foto: © Ekaterina Pokrovsky / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou