Na cesty štýlovo – aj so skvelou cestovnou taškou!

Na cesty štýlovo – aj so skvelou cestovnou taškou!

- in Rady a tipy
2363
Komentáre vypnuté na Na cesty štýlovo – aj so skvelou cestovnou taškou!

Rozhodli ste sa, že vyrazíte na dovolenku, cestujete pracovne alebo len na predĺžený víkend? Tak či onak sa musíte pobaliť, pravdaže s ohľadom na dĺžku pobytu aj miesto, kam cestujete. Rozhodne to však môžete urobiť štýlovo s trendy cestovnými taškami, ktorých je na výber neúrekom.

Čo si kam zabaliť, a najmä do čoho?

Pobaľte sa štýlovo, vyberte si vhodnú cestovnú tašku

Pokiaľ idete na dlhšie než na týždeň, istotne budete potrebovať kufor. Aj tá najväčšia milovníčka minimalizmu totiž ocení, ak si so sebou vezme niekoľko párov obľúbených topánok, tú najnutnejšiu kozmetiku a must-have kúsky, ktoré sú univerzálne a trendy zároveň. A nezabúdajme ani na suveníry, ktorých býva niekedy viac, ako pôvodnej batožiny.

Spolu to vytvorí celkom slušnú kôpku vecí, ktoré len tak niekde nedáme. A to, že uniesť ich tiež nebude jednoduché, je asi zbytočné pripomínať. Preto je fajn, ak si zadovážime praktické cestovné tašky na kolieskach, kam všetko poľahky naskladáme a bez väčšej námahy si to aj odtlačíme až do cieľa našej cesty.

Na predĺžený víkend s praktickou kabelkou

Na kratšie výlety sa zasa skvelo hodia väčšie tašky, batohy či obľúbené športové kabelky, kam sa zmestí všetko nevyhnutné, ba aj čosi navyše. Dbajte najmä na výber kvalitnej kabelky, ktorá čo-to znesie, preto si pri kúpe všímajte, či má dostatočne pevné rúčky. Rovnako tak oceníte aj dlhší pripínací popruh na pohodlné nosenie kabelky.

Čo sa materiálov týka, dostupné sú elegantnejšie varianty v koži, ako aj športovo ladené tašky z rôznych praktických materiálov, takže si každá vyberieme, čo sa nám páči.

Miesto na cenné drobnosti

A v neposlednom rade je fajn zadovážiť si beauty taštičku, do ktorej si uložíme kozmetiku. Nevypláca sa pohodiť si make-up či zrkadielko iba tak, kde príde. Jednak hrozí riziko vyliatia či rozbitia, no v preplnenej kabelke zvyčajne nič len tak nenájdeme. A kvôli rúžu skutočne asi nechcete vyberať celý obsah vaše cestovnej tašky! Ak však máte svoje cennosti a nevyhnutnosti uložené v špeciálnej taštičke, hneď je ľahšie sa dostať presne k tomu, čo hľadáme.

Želáme vám, nech už pôjdete kamkoľvek, aby ste sa pobalili rýchlo a bez ťažkostí. A najmä, aby ste si so sebou na cesty zobrali všetko, čo budete potrebovať. Aj vďaka skvelej cestovnej kabelke, ktorú si zadovážite.

 

 

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou