TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

- in Rady a tipy
2059
Komentáre vypnuté na TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

Nebojte sa byť štýlový a prejaviť svoj vkus aj počas fajčenia. K tomu vám padne vhod praktická a elegantná tabatierka, ktorú vám priblížime v nasledujúcich riadkoch. Okrem toho sa dozviete aj v čom spočívajú výhody fajky a čo sa oplatí vedieť o vodnej fajke.

Pár slov o tabatierke

Čo si vlastne možno pod pojmom „tabatierka“ predstaviť? Ide o puzdro na cigarety, ktoré nielenže pôsobí štýlovo, ale navyše je aj užitočné, keďže v ňom cigarety máte vždy pekne po ruke, prehľadne uschované v suchu. Zároveň pri tabatierke nehrozia rušivo pôsobiace obrázky a nápisy, aké sa nachádzajú na bežných cigaretových krabičkách. Zaujímavosťou je, že tabatierka spočiatku vznikla v 19. storočí predovšetkým ako módny doplnok v najvyšších vrstvách spoločnosti. Mohli ste sa dokonca stretnúť aj s tabatierkami pokrytými diamantmi, zlatom, striebrom či iným drahým kovom.

V súčasnosti je tabatierka oveľa dostupnejšie ako kedysi, jej majiteľ však s ňou aj naďalej vynikne. Dnes sú v móde predovšetkým kovové púzdra na cigarety v štvorcovom alebo obdĺžnikovom tvare, ktoré sa vám bez problémov zmestia do vrecka a sú dostupné v rôznych prevedeniach aj modeloch špeciálne určených pre dámy.

Čo ďalšie by fajčiar mohol oceniť

Vo výbave každého správneho fajčiara by nemala chýbať ani fajka, ktorú si v priebehu histórie obľúbili nielen mnohé významné osobnosti. Počas jej fajčenia budete pôsobiť sofistikovane a pre použitie v spoločnosti predstavuje vhodnejšiu alternatívu ako cigarety. Fajky sú navyše vyrábané z kvalitného, briarového dreva, ktoré je zárukou trvanlivosti a z ich širokej ponuky si dokážu vybrať tak ľudia, ktorí s fajčením ešte len začínajú, ako aj skúsenejší fajčiari. K dispozícii navyše máte tiež pestrú škálu príslušenstva, do ktorej patria filtre, náustky a pomôcky, vďaka ktorým zostane vaše fajka čistá a v dobrom stave.

Do tretice vám odporúčame zvážiť vodné fajky, ktorých používanie je skutočným pôžitkom nielen pre fajnšmekrov. Originálne pochádzajú z Indie a v súčasnosti si ich môžete zadovážiť v rôznych farbách aj veľkostiach, od malých cez stredné a veľké až po atypické a elektronické. Výhodou vodnej fajky je navyše aj fakt, že sa o ňu možno podeliť s viacerými osobami, keďže existuje aj vo verzii pre dvoch, štyroch či šiestich.

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou