TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

- in Rady a tipy
236
Komentáre vypnuté na TABATIERKA AKO MÓDNY DOPLNOK FAJČIAROV

Nebojte sa byť štýlový a prejaviť svoj vkus aj počas fajčenia. K tomu vám padne vhod praktická a elegantná tabatierka, ktorú vám priblížime v nasledujúcich riadkoch. Okrem toho sa dozviete aj v čom spočívajú výhody fajky a čo sa oplatí vedieť o vodnej fajke.

Pár slov o tabatierke

Čo si vlastne možno pod pojmom „tabatierka“ predstaviť? Ide o puzdro na cigarety, ktoré nielenže pôsobí štýlovo, ale navyše je aj užitočné, keďže v ňom cigarety máte vždy pekne po ruke, prehľadne uschované v suchu. Zároveň pri tabatierke nehrozia rušivo pôsobiace obrázky a nápisy, aké sa nachádzajú na bežných cigaretových krabičkách. Zaujímavosťou je, že tabatierka spočiatku vznikla v 19. storočí predovšetkým ako módny doplnok v najvyšších vrstvách spoločnosti. Mohli ste sa dokonca stretnúť aj s tabatierkami pokrytými diamantmi, zlatom, striebrom či iným drahým kovom.

V súčasnosti je tabatierka oveľa dostupnejšie ako kedysi, jej majiteľ však s ňou aj naďalej vynikne. Dnes sú v móde predovšetkým kovové púzdra na cigarety v štvorcovom alebo obdĺžnikovom tvare, ktoré sa vám bez problémov zmestia do vrecka a sú dostupné v rôznych prevedeniach aj modeloch špeciálne určených pre dámy.

Čo ďalšie by fajčiar mohol oceniť

Vo výbave každého správneho fajčiara by nemala chýbať ani fajka, ktorú si v priebehu histórie obľúbili nielen mnohé významné osobnosti. Počas jej fajčenia budete pôsobiť sofistikovane a pre použitie v spoločnosti predstavuje vhodnejšiu alternatívu ako cigarety. Fajky sú navyše vyrábané z kvalitného, briarového dreva, ktoré je zárukou trvanlivosti a z ich širokej ponuky si dokážu vybrať tak ľudia, ktorí s fajčením ešte len začínajú, ako aj skúsenejší fajčiari. K dispozícii navyše máte tiež pestrú škálu príslušenstva, do ktorej patria filtre, náustky a pomôcky, vďaka ktorým zostane vaše fajka čistá a v dobrom stave.

Do tretice vám odporúčame zvážiť vodné fajky, ktorých používanie je skutočným pôžitkom nielen pre fajnšmekrov. Originálne pochádzajú z Indie a v súčasnosti si ich môžete zadovážiť v rôznych farbách aj veľkostiach, od malých cez stredné a veľké až po atypické a elektronické. Výhodou vodnej fajky je navyše aj fakt, že sa o ňu možno podeliť s viacerými osobami, keďže existuje aj vo verzii pre dvoch, štyroch či šiestich.

 

 

You may also like

Nevesty dajte si záležať aby aj váš ženích na svadbe vyzerať čo najlepšie

Takmer každá nevesta už odmalička sníva o svojej rozprávkovej