Tieto jesenné kúsky oživia váš šatník

Tieto jesenné kúsky oživia váš šatník

- in Rady a tipy
1847
Komentáre vypnuté na Tieto jesenné kúsky oživia váš šatník

Jeseň je tu a je krásna, prečo by ste nemohli byť krásne aj vy? Sychravé počasie nám dovoľuje vytiahnuť kúsky, na ktoré sme počas lete aj zabudli. Ako si oživiť tento jesenný pochmúrny outfit?

Svetríky

Svetre sú skvelým a funkčným dizajnovým doplnkom pre každú modernú ženu. Okrem toho, že sa skvele hodia k mnohým outfitom, dokonale vás zahrejú aj počas chladnejšej jesene alebo zimy a pod bundou vytvoria príjemné teplo.

Originálne mikiny

Originálne mikiny vám zabezpečia dve veci – teplo aj počas sychravých dní a možnosť vybrať si mikinu, ktorá skvele zapadne do vášho jesenného outfitu. Či už si vyberiete podľa farby alebo podľa motívu, ktorý vám pripomína jeseň, je už iba na vás.

Šály a čiapky

Šály a čiapky sú módnym doplnkom, ktorý chráni našu hlavu a krk pred dažďom a vetrom. Niektoré čiapky sú dokonca navrhnuté tak, aby chránili aj váš účes a keď si ju v interiéri dáte dole, vaše vlasy zostanú nepoškodené.

Vysoké topánky

Nemyslíme tým platformy ani opätky, ale hnedé čižmy na zips, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou jesenného outfitu. Ochránia vás pred barinami, udržia nohu v teple a hodia sa naozaj ku všetkému.

Nohavice alebo legíny?

Dámske nohavice sa na jeseň dajú skombinovať takmer so všetkým, pri legínach odporúčame zvoliť radšej kabát alebo dlhú mikinu. Jeseň nemusí byť len elegantná, pokojne stavte aj na školský štýl.

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou