Trendy aj na svahu

Trendy aj na svahu

- in všetky
2878
Komentáre vypnuté na Trendy aj na svahu
Cross-country Skiing.

Hoci sa lyžiarska sezóna 2015/2016 už začala, zima nás zatiaľ poriadnou snehovou nádielkou nepotešila. My však dúfame, že sa polepší a naše svahy bohato zasneží aby sme si mohli ísť opäť užívať obľúbené zimné športy. Ak sa chystáte zaobstarať si novú lyžiarsku či snowboardingovú výbavu, možno vás zaujíma, čo je momentálne najviac in. Poďte sa s nami na to pozrieť.

Dievčensky hravé kombinácie

Ak máte radi mladistvý a svieži vzhľad, poteší vás, že túto sezónu je na svahu v móde ružová farba v kombinácii so svetlo šedou. Šedá farba si s ružovou veľmi dobre rozumejú. Navyše sú na snehu dobre viditeľné a môžete si byť istejšia aj svojou bezpečnosťou ak práve neobľubujete výrazné neónové farby. Trendu kombinácie šedo-ružová sa veľmi dobre chytili napríklad návrhári značky Spyder. Pozrite sa na zaujímavé inšpirácie, ktoré môžete nájsť v ich kolekcii určenej pre aktuálnu sezónu.

7.1 7.2

Vo farbách profesionálky

Serióznejší, no zároveň veľmi trendový vzhľad vám zabezpečí, ak sa oblečiete do tlmených svetlých odtieňov. Celkovo majú v tejto zimnej sezóne prednosť tlmené odtiene. Vhodné sú pre dámy, ktoré nemajú v obľube príliš výrazné farebné kombinácie. Veľmi vydareným modelom sú napríklad lyžiarska bunda a nohavice od značky North Face či snowboardingová bunda a nohavice od značky Burton.

 

Luxus na svahu

Aj počas zimného športovania na svahu môžete stále vyzerať veľmi luxusne a zachovať si svoj štýl. Mnohé zimné bundy pôsobia veľmi robustne a chlapčensky. Ak chcete ostať oblečená ako dáma, módni návrhári športových značiek mysleli aj na vás a pripravili jemnejšie modely, ktoré sú ušité tesnejšie na telo a majú napríklad teplú kožušinku na kapucni. Pozrite si napríklad modely značiek Obermeyer Bombshell Jacket a Spyder Falline Faux Fur.

 

Pravá divoška

Ak chcete byť originálna a obľubujete kúsky, v ktorých väčšinou nestretnete nikoho iného, vyberiete si aj z ponuky športových modelov na túto zimnú sezónu. Unikátne modely búnd a nohavíc špeciálne pre snowboardistov navrhla značka Burton. V kolekcii LAMB nájdete bundu v zaujímavom neoopozeranom strihu na štýl pracovných odevov. Celkovo bol v roku 2015 veľkým módnym trendom „pracovný look“ a obľúbenou obuvou pohodlné „pracovné“ topánky, takzvané workery. Ak vás tento módny trend chytil za srdce, ostaňte mu verná aj na svahu. Pozrite sa napríklad na novú kolekciu spomínanej značky Burton.

7.7 <img class="alignright size-medium wp-image-74" src="https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/7.8-173×300 check my source.jpg” alt=”7.8″ width=”173″ height=”300″ srcset=”https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/7.8-173×300.jpg 173w, https://modnenovinky.sk/wp-content/uploads/2016/01/7.8.jpg 492w” sizes=”(max-width: 173px) 100vw, 173px” />

Aký je rozdiel medzi lyžiarskym a snowboardovým oblečením?

Hoci to píšeme na záver, v prvom rade by ste však mali myslieť na funkčnosť zimného športového oblečenia, nie na ich výzor, hoci aj ten je pre nás určite veľmi dôležitý. Nakúpte oblečenie radšej od renomovaných výrobcov, ktoré vám zaručí, že na svahu ostanete v teple a v suchu. Rozhodnite sa tiež, aký typ oblečenia zvolíte – univerzálne, alebo špeciálne lyžiarske či snowboardové. Medzi nimi je skutočne rozdiel, aj keď sa tak sprvu nemusí zdať. Snowboardisti všeobecne trávia viac času sedením na zemi – pri zapínaní snowboardu a tiež pri pádoch je zadok časťou tela, ktorá to „schytáva“ najviac. Snowboardové bundy a nohavice sú preto špeciálne šité tak, aby tieto časti viac chránili a udržiavali v suchu. Aby ste si bola stopercentne istá, že investujete do vhodného oblečenia, poraďte sa pred kúpou s obsluhou obchodu. V prípade, že nakupujete cez internet, skúste sa spýtať niekoho známeho, kto by sa mohol do športového oblečenia vyznať.

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou