Zažiarte na vianočnom firemnom večierku

Zažiarte na vianočnom firemnom večierku

- in všetky
2559
Komentáre vypnuté na Zažiarte na vianočnom firemnom večierku

Firemný vianočný večierok pred vami a vy si stále nie ste istá, čo si vziať na seba? Poďte sa s nami pozrieť na zaujímavé kúsky oblečenia, s ktorými na večierku určite vyniknete.

Čas vianočný rovná sa čas studený

Šaty z úpletového či štrikovaného materiálu nie sú len pohodlné a teplé, ale sú momentálne aj miláčikom módnych štylistov. Na prvý pohľad sa môže zdať, že sú vhodné skôr len na každodenné nosenie do práce alebo do mesta a chýba im potrebný šmrnc na to, aby mohli vyniknúť na večierku formálnejšieho typu. Opak je však pravdou. Ak ste skôr teplomilnejší typ a v oblečení z jemných, lesklých materiálov sa necítite príliš pohodlne, pokojne siahnite po šatách z hrubších materiálov. Na takúto príležitosť sa hodia jednofarebné šaty klasickejšieho strihu no zdobené zaujímavým detailom. Pekným príkladom sú šaty od Red Valentino s kvetovým vzorom na spodku sukne tamiflu 75 mg.

 

Šortky v zime? A prečo nie!

Ak vám naopak zima príliš nevadí a aj v zime rada nosíte kúsky, ktoré odhaľujú väčšie plochy tela, skúste tento rok šaty vymeniť za šortky. Zabezpečíte si štýlový a originálny look. Aby však pôsobil dostatočne formálne a sviatočne, obzrite sa po netradičnejších a nie každodenných materiáloch a zachovajte si štýl zvolením monochromatických farieb. Oblečte sa napríklad celá do červenej. Zaručujeme vám, že na večierku vyniknete.

 

Oblečte sa do farby Vianoc

Biela je farbou snehu a Vianoc, ako ich poznáme z detstva. Ani tento rok opäť nenasnežilo a vám to chýba? „Oblečte sa“ do snehu. Štylisti to vysoko odporúčajú – biela od hlavy po päty. Jemné šaty s čipkovaným vzorom sú tou najlepšou  voľbou, ak chcete pôsobiť skutočne sviatočne a šarmantne. K šatám zvoľte biele trblietavé šperky, bielu kabelku a biele ihličkové topánky. Prípustné sú aj menšie detaily v tónoch bielej farby ako strieborná či šedá.

 

Sviatočná módna revolúcia

Lesklý voľný top, úzke nohavice a topánky na opätku s hlbokým strihom. Niektorí módni štylisti to nazývajú sviatočnou módnou revolúciou. Poobzerajte sa po farbách, akými sú červená, zlatá alebo strieborná. Nohavice môžu byť legíny alebo z klasického materiálu, platí len jedno pravidlo, aby boli úzke. Topánky s hlbokým strihom znamenajú, že odokrývajú čo najväčšiu plochu nohy v predu. Nielen, že pôsobia veľmi elegantne, ale aj opticky predlžujú nohu a vy tak vyzeráte byť vyššia.

 

Trošku sviatočnej extravagancie

Nebaví vás tradičný štýl, ktorý majú na vianočnom večierku takmer všetci? Máte chuť vyskúšať niečo iné, no stále zostať v nepísanom dress-kóde? Skúste kombináciu dvoch rôznych kúskov oblečenia. Čo tak latexový spodok, sukňa alebo kraťase a veľmi elegantná klasická blúzka? Zvodný, no stále sviatočný look. „Prehrabte“ sa trošku vo svojom šatníku, nájdite zaujímavé kombinácie a bavte sa módou.

 

FOTO:  © nuzza11 / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou