Hľadáte šperk vysokej kvality? Navštívte najlepšie zlatníctvo v Košiciach

Hľadáte šperk vysokej kvality? Navštívte najlepšie zlatníctvo v Košiciach

- in Rady a tipy
2276
Komentáre vypnuté na Hľadáte šperk vysokej kvality? Navštívte najlepšie zlatníctvo v Košiciach

Každý kvalitný šperk je skvelým darčekom na Vianoce, pri výročiach či narodeninách. Najväčšiu pozornosť venujte výberu zásnubného prsteňa a svadobných obrúčok. Tieto prstene budú zdobiť váš prst po zvyšok života a pripomínať vám lásku, oddanosť a spoločné šťastie. Pri ich kúpe nehľadajte kompromis, ale sa obráťte na kvalitného výrobcu a predajcu šperkov.

Odborníci na zásnubné prstene a svadobné obrúčky

Hľadáte zlatníctvo, pre ktoré je kvalita na prvom mieste? Nemusíte viacej hľadať. Košické zlatníctvo Egne je zamerané na výrobu a predaj jedinečných zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok. V ponuke tohto zlatníctva nájdete viac ako 1000 modelov svadobných obrúčok. Vďaka bohatému výberu a individuálnemu prístupu si zlatníctvo Egne neustále získava nových spokojných klientov, ktorí sa do ich showroomu radi vracajú. Exkluzívne a kvalitné šperky pre všetky príležitosti pod jednou strechou nenájdete nikdy inde. Vysnívaný šperk vám vedia v Egne vyrobiť podľa vašich požiadaviek. Zaručujeme vám, že tento šperk prevýši aj vaše predstavy. Nosiť zásnubné prstene a svadobné obrúčky z dielne Egne znamená nosiť váš sen prenesený do prsteňa.

Svadobné obrúčky a zásnubné prstene jedine od Egne

Prečo sú svadobné obrúčky a zásnubné prstene od Egne tak výnimočné? Keď sa spojí 30-ročná skúsenosť výroby šperkov s kvalitnou prácou robenou zo srdca, vzniká jedine výnimočnosť. Tak ako vy dávate svoje najčistejšie city svojmu partnerovi pri nasádzaní prsteňa, tak Egne pristupuje k navrhovaniu všetkých svojich šperkov. Kolekcia Egne splní do bodky vaše očakávania. Šperky tohto zlatníctva sú precízne kúsky prepracované do posledného detailu. Stačí navštíviť zlatníctvo Egne na Hlavne ulici 71 v Košiciach a pomocou 3D vizualizácie nájdete šperk ušitý priamo na mieru. Showroom zlatníctva Egne je najväčším showroomom na východnom Slovensku. Toto prvenstvo je základom nájdenia vášho vysnívaného šperku. Návšteva predajne Egne je vizuálnym zážitkom vďaka harmónii prostredia spojenej s remeselným majstrovstvom. Malou ochutnávkou pred osobnou návštevou je nazretie do zlatníckeho raja prostredníctvom kliknutia na stránky internetového obchodu egne.sk.

 

 

 

You may also like

Výber dokonalých svadobných obrúčok

Sledovanie trendov pri výbere svadobných obrúčok je dôležitou